Vytvářím obsah přímo pro vás

Na vaší spokojenosti mi záleží nejvíc

Obsahový audit: 1.500 - 3.000 Kč

Koresponduje textace vaší úvodní stránky s cíly vaší firmy či projektu? Máte správně nastavenou obsahovou obsahovou strategii? Děláte vše možné v rámci optimalizace obsahu pro vyhledávače? Disponuje váš administrativní systém potřebnými nástroji? Na to vše i více se podívám.

Následný audit využijete pro navigování a směrování práce UX designera nebo programátora. Na poli obsahového auditu vám také sdělím i nacenění (časovou náročnost) tvorby jednotlivých článků či textů pro případnou budoucí (dlouhodobou) spolupráci.

Ukázková práce na zakázku: 1.000 Kč

Naprosto přesně uvidíte, jak by měl vypadat kvalitní článek, měsíční publikační plán nebo textace stránky či produktu na webu.

(V rámci popisků na e-shop je v ceně zahrnuto 5 - 10 popisků, dle složitosti produktu a rozsahu textu u něj.)

Uvidíte jak pracuji a co za konkrétní výsledky jsem schopen dodat. Pokud vás mé portfolio nepřesvědčilo, ukázková prácé přesvědčí. Výslednou práci si můžete ponechat a použít jak potřebujete.

Jak naceňuji své služby u dlouhodobé spolupráce?

300 - 600 Kč za NS je sazba pro texty, ke kterým dostanu podklady a více než čistý text s klíčovými slovy vypracovat nepotřebujete.

300 Kč za hodinu, pokud už potřebujete komplexní vypracování složitého textu. Většinou se jedná o tvorbu článků či popisků, které jsou informativní, čtivé, navyšují konverzní poměr, jsou optimalizované pro vyhledávače a celkově vyžadují mnoho práce mimo samotné psaní (editace, formatování, návrh klíčových slov, publikaci, konzultace, studium cílovky, práci v CMS atd.). Zahrnuji zde i tvorbu e-mailů, newsletterů a sloganů.

U dlouhodobé spolupráce 40 hodin měsíčně plus, lze uplatnit množstevní slevu (Za každých 10 hodin nad 40, sleva 10 %)

Povzneste svou značku na novou úroveň